Land Rover HSE Luxury a XS Freelander 2

Land Rover Freelander 2 je od dnes dostupný v prémiovej výbave s označením HSE Luxury, ktorá ponúka viaceré zmeny na exteriéri, ale aj v interiéri a robí tak z Freelandera 2 luxusné vozidlo. Ďalšou z nových verzii je špecifikácia XS, tá ponúka navyše aj mriežku chladiča a bočné výduchy v čiernej farbe a vynovené elektrické sedačky.

HSE Luxury

Po prvý krát bude Freelander 2 dostupný v tejto špecifikácii a ponúkne zmeny exteriéru, ako napríklad prahy, kľučky a spätné zrkadlá vo farbe auta. Ochranná mriežka chladiča a ventilačné prieduchy nad prednými kolesami sú vo svetlej Atlas farbe. Ďalšou zmenou je sú aj 19´´ strieborné elektróny.
LR_Freelander_15MY_Location_01
LR_Freelander_15MY_Location_04_Lux_(82126)

XS

Freelander 2 s prívlastkom XS ponúka akýsi športovejší dizajn auta a to zmenou farby mriežky chladiča a bočných výduchov na tmavý Atlas. Elektróny sú už o dva palce menšie, teda 17´´ a tmavšej antracitovej farbe. XS obsahuje aj vo vlastnej farbe predné hmlové svetlá, kľučky, spätné zrkadlá a prahy. Nové vylepšenie vo výbave XS je aj hudobný systém. Je ním 380W Meridian s 11 reproduktormi, ku tomu je dodávaný navigačný systém, dažďový senzor  pre stierače, automatické svetlá, automatická klimatizácia a stmievacie spätné zrkadlá. Od vnútra vidno zmenu aj na sedačkách, teraz sú tu nové kožené Dinamica sedačky s elektrickým ovládaním.  A vpredu a vzadu pribudli nové lakťové opierky.

Čo je za príplatok v HSE a aj vo verzii XS je dynamický balíček obsahujúci strešný spojler, široké koncovky výfukov a lesklo čierne sfarbenie mriežky chladiča, bočných výduchov a kapoty motora. Taktiež 19´´ desať-lúčové elektróny v tejto lesklej čiernej.

Autor: Vladislav Baniari; Zdroj+foto: Land Rover

LR_Freelander_15MY_Location_03_(82129) LR_Freelander_15MY_Location_06_19inch_(82131) LR_Freelander_15MY_Location_05_(82128) LR_Freelander_15MY_Location_04_Sport_(82130)

 

About V

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *