Program Polestar Performance Parts pre vozidlá Volvo

Spoločnosť Polestar prináša úplne nový rad vysoko výkonných produktov vo forme programu Polestar Performance Parts, vďaka ktorým si vodiči Volvo budú môcť ešte viac vychutnať jazdu.

Program Polestar Performance Parts ponúka širokú škálu dokonale skonštruovaných vylepšení – zo začiatku pre modely Volvo S60, V60, V40 a XC60. Zdokonaliť možno časti podvozka, kolesá, výfuk, interiérové a exteriérové prvky a ďalšie.

Volvo V40, S60 and XC60 with Polestar Parts

Volvo V40, S60 a XC60 s dielmi Polestar Parts

„Zákazníci z celého sveta nám už dlho poskytujú silnú odozvu týkajúcu sa programu Polestar Performance Parts. Sme radi, že od dnes dokážeme uspokojiť dopyt. Cieľom tohto produktu je vylepšiť už aj tak skvelé vlastnosti vozidiel Volvo v oblasti výkonu, ovládateľnosti a potešenia z jazdy,“ povedal Niels Möller, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Polestar.

Polestar Parts, Exhaust Volvo XC60

Polestar Parts, Výfuk Volvo XC60

Všetky komponenty programu Polestar Performance Parts sú skonštruované podľa filozofie „Vyrobené pre výkon“. Konštruktéri a jazdci Polestar a motošportový partner Cyan Racing naplno využili svoje 20-ročné skúsenosti z motoristického športu.

„Na pretekárskych okruhoch sme sa s našimi kolegami zo spoločnosti Cyan Racing naučili, že šampionáty sa nevyhrávajú v jednom kole. Tajomstvo nášho úspechu na okruhoch tkvie vo vyvážených a precíznych vozidlách, ktorých správanie dokáže vodič predvídať vo všetkých situáciách. Skúsenosti z okruhov sa prenášajú priamo do vývoja našich cestných vozidiel a produktov na zvýšenie výkonu. Nový program produktov Polestar Performance Parts nie je výnimkou. Komponenty sú navrhnuté a vyvinuté podľa tej istej filozofie,“ povedal Henrik Fries, riaditeľ výskumu a vývoja spoločnosti Polestar.

Volvo V40 with Polestar Parts

Volvo V40 s Polestar Parts

Komponenty Polestar Performance Parts možno zakúpiť ako kompletný balík, vrátane dielov podvozka, diskov a pneumatík, nasávania a výfuku a dielov do exteriéru a interiéru. Všetky komponenty sa spoločne postarajú o presvedčivejší pôžitok z jazdy, a to najmä v kombinácii s balíkom Polestar na optimalizáciu výkonu. Rovnako ich možno zakúpiť aj samostatne.

Vývoj a testovanie všetkých súčastí programu Polestar Performance Parts prebieha v spolupráci so spoločnosťou Volvo Cars podľa rovnakých vysokých štandardov ako v prípade všetkých ostatných produktov. Tento proces zaisťuje bezchybnú montáž a povrchovú úpravu bez vplyvu na továrenskú záruku Volvo, a čo je najdôležitejšie, zvyšuje pôžitok z jazdy.

Do programu Polestar Performance Parts budú časom zaradené aj ďalšie modely Volvo.

Polestar Parts, Damper Spring

Polestar Parts, tlmiče

Polestar Parts, Decor Volvo XC60

Polestar Parts, dekorácia Volvo XC60

Polestar Parts, Diffusor Volvo S60

Polestar Parts, Diffusor Volvo S60

Polestar Parts, Mirror Volvo V40

Polestar Parts, Spätné zrkadlo Volvo V40

Polestar Parts, Wheel 19 inch

Polestar Parts, Disk 19 palcov

Polestar Parts, Wheel 19 inch

Polestar Parts, Disk 19 palcov

Polestar Parts, Wing Volvo S60

Polestar Parts, Krídelko Volvo S60

Polestar Parts, Gearknob Volvo V40

Polestar Parts, Radiaca páka Volvo V40

Polestar Parts, Pedals

Polestar Parts, Pedále

Volvo S60 with Polestar Parts

Volvo S60 s Polestar Parts

Volvo S60 with Polestar Parts

Volvo S60 s Polestar Parts

Volvo V60 with Polestar Parts

Volvo V60 s Polestar Parts

Volvo XC60 with Polestar Parts

Volvo XC60 s Polestar Parts

About V

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *